Ср. Січ 27th, 2021

У турецькій Аланії росіянин жорстоко побив українця. Чоловік майже тиждень не виходить з коми

Російський турист у Туреччині мало не до смерті побив 57-річного відпочивальника із Запоріжжя, внаслідок чого той п’ятий день перебуває в комі, повідомляє Interfax-Україна.

Відповідну інформацію підтвердили у запорізькому туристичному агентстві “Ліга-Тур-Сервіс”, яке є посередником між туристами та туроператором Join Up!.За даними турагентства, 6 липня запорізькі туристи вилетіли до Туреччини, де у місті Аланія заселилися до готелю Ganita holiday village. Наступного дня, 7 липня, 57-річний мешканець Запоріжжя дістав важкі травми внаслідок того, що на території готелю його побив громадянин РФ. Непритомного українця шпиталізували до реанімації лікарні в Аланії, він четвертий день перебуває в комі.

За словами директора турагентства Євгена Тітова, громадянин РФ, який вчинив бійку, зайшов на територію готелю, де відпочивали українські туристи, з сусіднього готелю.

У турагенції з’ясували, що під час госпіталізації до медзакладу Аланії українець перебував у стані алкогольного сп’яніння, що не дає йому права на страхові компенсації.

“Згідно з довідкою з турецької лікарні, наш турист був в алкогольному сп’янінні. Можливо, російський турист теж був в алкогольному сп’янінні. При цьому в страховому полісі чітко описано, що за настання страхового випадку лікування компенсують, якщо турист перебував у стані алкогольного сп’яніння до певного відсотка – тобто 0,5 проміле в крові. У нашого туриста знайдено майже 2,8 проміле в крові. Тобто страхова компанія не покриває витрати на лікування або щось інше. Ну, або, не дай Боже, тільки в разі смерті вони виплачують”, – повідомляє Євген Тітов.При цьому директор турагентства зазначив, що дружина постраждалого повідомляє, що не має коштів ані на оплату його лікування, ані на транспортування чоловіка додому.

“Я зателефонував туроператору кілька разів, написав йому, змалював усю ситуацію, так само написав листа безпосередньо до консульства України в Туреччині, теж розіслав у медіа всю цю інформацію, щоб якось допомогли, щоб ситуацію помітили. Тому що наразі у людей там грошей на транспортування його назад в Україну немає”, – розповідає Євген Тітов.

У “Ліга-Тур-Сервіс” розповідать, що, за словами родичів постраждалого туриста, нині консульство України в Туреччині не вдається до жодних дій для допомоги українцям, які потрапили у важку ситуацію.

Більше про новини української громади в Туреччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Туреччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *