Пт. Сер 19th, 2022

Українка стала чемпіонкою світу з акватлону

На Чемпіонаті світу з акватлону, який відбувся у данському місті Мідделфарт, українка зі Львова Софія Прийма здобула перше місце у категорії до 23 років, повідомляє видання То є Львів.

Як зазначають в управлінні молоді та спорту міста Львова, дівчина зуміла на біговому сегменті відіграти та випередити представницю Великої Британії на 11 секунд. Триатлоністка подолала дистанцію в тисячу метрів плавання та 5 кілометрів бігу з результатом 0:32:37, що принесло Софії перемогу та титул чемпіонки світу.

Варто додати, що третє місце посіла ще одна українка – Марина Соколова. Четвертою фінішувала українка Віра Соснова.

Світлини (2): inlviv.in.ua

На даний момент Софія Прийма вже вирушила здобувати нові перемоги на Чемпіонаті світу з триатлону в естафетах мікст у німецькому Гамбурзі.

Більше про новини української громади в Данії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Данії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.