Сб. Чер 25th, 2022

“Я втратив час в Кубані”: Селезньов відверто про антифутбол в Росії та плани на новий сезон в Туреччині

Форвард збірної України та турецького “Акхісару Беледієспору” Євген Селезньов вважає, що його перехід до російської “Кубані” був помилкою. За його словами в Росії він лише дарма витрачав час, адже там майже не грають у футбол. Про це він розповів в інтерв’ю для порталу Спорт Експрес, повідомляє портал “НАШІ в світі”.

– Про чемпіонат Росії я знаю. Виступав в ньому і, зізнаюся, він мені не сподобався.

– Чому?

– Не можу сказати, чи сильна у вас ліга, чи слабка. Але от в футбол там не грають. Три-чотири команди відносно видовищні, атакують. А що роблять інші? Центр поля практично не переходять.– У Туреччині все набагато веселіше і привабливіше?

– Та звичайно ж! Та навіть чемпіонат України чотири-п’ять років тому перевершував ваш за рівнем. У нас грали в футбол. В Україні футбол був цікавішим.

– Як вам в Туреччині? Освоїлися?

– Так, я тут відпочиваю.

– А якщо серйозно?

– Серйозно – відпочиваю, отримую задоволення від футболу. Здобув Кубок країни.– Стали кращим бомбардиром “Акхісару”. Замахнетеся на таке ж звання у всьому чемпіонаті?

– Сподіваюся. Поставив собі таке завдання на наступний сезон. Подивимося. Я просто багато часу втратив у “Кубані”. Помилився, що туди перейшов.

– Що найкрутіше в чемпіонаті Туреччини?

– Тут дуже сильний чемпіонат. Правда! Майже всі грають в футбол. Не так, як в Росії, де команда-середняк або аутсайдер вся стоїть позаду. 20 гравців у воротах! Основа, запасні, лікарі, масажисти залазять в ворота. Навіть водій автобуса захищається (Сміється, – ред.) Є чотири команди, які атакують. А решта … Навіть не знаю, який це вид спорту.Та ви можете навіть порівняти з Україною. Чого в останні роки добивалися наші клуби і ваші? “Дніпро” без грошей доходив до фіналу Ліги Європи, грав добре, красиво. У нас тоді команд на десять на кожен матч приходив повний стадіон.

Віталій АЙРАПЄТОВ, Спорт-Експрес

Переклад – Андрій МОЗГОВИЙ, портал “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади в Туреччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Туреччині”, про новини української громади в Росії – на сторінці у Facebook “НАШІ в Росії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *