Вт. Тра 26th, 2020

Відомий голлівудський актор відвідав Україну й став професором київського університету (ФОТО)

Голлівудський актор Стівен Болдвін став професором Київського університету культури, повідомляє Укрінформ.

Нагородження званням професора Київського університету культури голлівудського актора, режисера та продюсера Стівена Болдвіна відбулося 21 вересня під час його зустрічі зі студентами. На ній він поділився своїм досвідом та надихнув молодь на навчання та творчість.

“Не створюйте фільми про вже давно всім відомі ідеї. Але створюйте фільми про прекрасних людей, які творять ці ідеї. Так багато фільмів знімають про Другу світову війну, але вони не розуміють, що гарна історія, це коли ви зустрічаєте гарних людей. Гарна історія – це та, яка об’єднує всіх нас, яка об’єднує цінності та ідеї, які стосуються всіх людей, не когось зокрема. Тому пам’ятайте про це, створюйте фільми про великі ціннісні ідеї”, – поділився зі студентами на зустрічі актор.За словами Болдвіна, рецепт успіху в Голлівуді полягає у тому, що потрібно починати створювати кіно, навіть якщо це на 5 хвилин і знято на власний телефон. Актор закликав студентів записувати усі їхні думки та ідеї, не зволікаючи знімати фільми з друзями. Адже саме це і є досвідом та початком у кар’єрі кожного.

Як розповів актор, у 2020 році він зніматиме фільм в Україні, на який наразі відбувається кастинг серед студентів університету.

Стівен Ендрю Болдвін – американський актор, режисер, продюсер і автор. Першою роботою в кіно була роль у фільмі “Звір” (1988 рік). Найуспішнішим в кінокар’єрі Стівена став фільм “Звичайні підозрювані” (1995 рік). Крім кіно Стівен Болдвін активно займається місіонерською діяльністю і благодійністю. За 35 років кар’єри за його плечима вже 120 фільмів. Зараз актор та режисер створює фільм під назвою “Соліст”.

Світлини (3): ukrinform.ua

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *