Сб. Чер 3rd, 2023

“Цей не сяде”: у Києві водій автобуса міжнародного сполучення побив громадянина Білорусі

Оператор та фотограф білоруського вільного театру Микола Куприч, якого побив водій компанії перевізника “Ecolines” за те, що він намагався сісти у автобус із камерою, повернувся до Мінська. Щоправда, в українській поліції, куди Куприч звернувся із заявою, наразі не змогли відшукати дані про реєстрацію його скарги. Причина — в поліції зламалася електронна база реєстрації заяв громадян, повідомляє Обозреватель.

Нагадаємо, компанія “Ecolines” потрапила у скандал з білоруським театром 11 листопада, кола в мережі з’явилась інформація про напад водія на одного з пасажирів. Цим пасажиром й виявився співробітник Білоруського вільного театру Микола Куприч.Затягнув за автобус і побив

Вечір від’їзду з Києва Микола згадує тепер як жахливу пригоду.

“Все було чудово, ми приїхали на гастролі. Київ  привітне місто. Я у вільному театрі працюю оператором, знімаю відео і роблю фото для них”, — розповів Микола Куприч.

Світлина: obozrevatel.com

Трупа поїхала на день раніше, а Микола затримався – він робив фільм зі своїми друзями-акторами. І квитки на автобус “Київ — Мінськ” у них були на рейс 8 листопада о 20-й годині.

“Я їх знімав і навколо автовокзалу, і на вокзалі вже перед посадкою в автобус “Ecolines”. Хлопці зайшли вперед, я заходив після них у середні двері, де стояв стюард. Причому камера у мене була вже вимкнена. І тут цей здоровий водій каже стюардові, мовляв, “цей із камерою в автобус не сяде”. Я запитав, чому. І тут він бере й рве мій квиток. Тоді я вмикаю камеру і починаю знімати. Він повертається, бачить, що я знімаю, і тут же накидається на мене з кулаками, розбиває камеру, затягує за автобус і б’є по голові”, — зазначає Куприч.

За його словами, водії, які були навколо, підбадьорювали нападника нецензурними висловлюваннями.

Ніхто не зупинив його! Тут же водій сідає в автобус і їде, я побитий залишаюся на платформі. Звичайно, викликав поліцію, вони приїхали за 20 хвилин, забрали мене у відділення Голосіївського району, де я написав заяву“, — розповдає Микола.

Не зміг поскаржитися

Уже з Мінська Куприч намагався зв’язатися із автобусною компанією Ecolines в Україні. Додзвонився за їхнім єдиним номером, який вказаний на сайті.

“Але диспетчер відмовилася дати мені якісь номери, щоб я міг поскаржитися, повідомити про інцидент. Також прізвища водія мені не сказали. Наш адвокат просив українських друзів подивитися Реєстр, куди вносять дані про заяви в поліцію. Поки там нічого немає. Може, в поліції вирішили: якщо я поїхав, то й по всьому? Я зараз нормально себе почуваю, нарешті вдома”, — каже постраждалий оператор.

У прес-службі Нацполіції Києва на прохання журналістів не змогли відшукати дані про реєстрацію заяви потерпілого громадянина Білорусі. Щоправда, там послалися на те, що база тимчасово не працює і їм доводилося шукати вручну. У компанії “Ecolines” також відповіді не надали.

До речі, це далеко не перший випадок, коли водії автобусів цієї компанії ведуть себе грубо з пасажирами. Буквально тиждень тому на сторінці “Ecolines” у Facebook Данило Перетяжко описав свою поїздку з цією компанією. За його словами, він зробив екіпажу зауваження щодо несправності в автобусі.

“У відповідь почув від водія: “Вам щось не подобається — можете вийти”. А його стюард після прибуття кричав: “Я не збираюся колупатися у багажі, підходите самі й забирайте”, — повідомляє Перетяжко.

В цьому випадку компанія на своїй сторінці у Facebook ввічливо вибачилася і пообіцяла, що скарга не залишиться без реакції.Головна світлина: obozrevatel.com.

iconНАШІ в Білорусі

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *