Нд. Сер 14th, 2022

“Вибачте, кого я підвів”: відсьогодні Сенцов припиняє голодування

Український режисер Олег Сенцов, якого було незаконно засуджено в Росії за обвинуваченням у “тероризмі”, повідомив, що з сьогоднішнього дні, 6 жовтня, змушений припинити голодування, яке він тримав понад 140 днів, пише УНІАН.

Відповідне звернення він зробив у листі, який передав через свого адвоката Дмитра Дінзе.

Світлина: unian.ua

“У зв’язку з критичним станом мого здоров’я, а також патологічними змінами у внутрішніх органах, які почалися, найближчим часом до мене заплановано застосування примусового харчування. Моя думка при цьому вже не враховується. Нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров’я і небезпеки, що йому загрожує. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів щодо порятунку життя пацієнта. У даних умовах я змушений припинити своє голодування із завтрашнього дня, тобто з 6.10.18.

145 днів боротьби, мінус 20 кг ваги, плюс надірваний організм, але мета так і не досягнута. Я вдячний всім, хто підтримував мене, і прошу вибачення у тих, кого я підвів… Слава Україні! Олег Сенцов. 5.10.18″Щодо стану здоров’я українського бранця Кремля неодноразово відбувалися спекуляції. Російські тюремники постійно заявляли, що Сенцов почувається добре й “набрав у вазі”, українська ж сторона повідомляла, що український режисер перебуває в критичному стані.

Нагадаємо, ФСБ РФ затримала Сенцова в Криму навесні 2014 року, згодом його вивезли до Росії. В серпні 2015 року українського режисера засудили до 20 років ув’язнення за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів партійних офісів.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів.Більше про новини української громади в Росії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Росії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *