Вт. Чер 28th, 2022

Два “золота”, три “бронзи”: українці продовжують підкорювати Юнацьку Олімпіаду (ФОТО)

Одразу п’ять медалей здобули представники української збірної протягом змагального дня 15 жовтня на Юнацьких Олімпійських іграх, які нині тривають в аргентинському Буенос-Айресі. Наші спортсмени здобули одразу 3 “золота” та 2 бронзи, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

Перше “золото” змагального дня нашій державі принесла 17-річна легкоатлетка з Дніпра Валерія Іваненко. У дисципліні метання молота українка була найкращою на всіх двох етапах змагань: 12 жовтня Валерія показала результат 74,90 метри, а 15 жовтня – 72,08 метри.

Ніхто з суперниць так й не зміг наблизитися до показників українки, тож в результаті змагань вона здобула золоту медаль.

Друге “золото” дня Україні принесла 17-річна Ярослава Магучіх з Дніпра, яка виступала в дисципліні стрибки у висоту. Свою медаль дівчина також здобула за два етапи – у перший змагальний день у цій дисципліні вона поставила особистий рекорд, сягнувши відмітки 1,92 метри, у другий змагальний день їй також вдалося відірватися від опоненток й здобути перемогу із показником 1,95 метри.

Третє “золото” дня для нашої збірної в метанні молота приніс Михайло Кохан.

Бронзову медаль у спортивній акробатиці серед змішаних пар здобули вінничани Дарина Плохотнюк та Олександр Мадей.

Українці стали першими в історії, хто здобув медалі у цій дисципліні, адже цьогорічні Юнацькі Олімпійські ігри стали першими, на яких розігрують медалі в цьому виді спорту.

Другу “бронзу” змагального дня для України, і другу ж бронзову медаль на цих Іграх особисто для себе здобула 15 жовтня гімнастка з Тернополя Анастасія Бачинська.

15-річна українка виборола нагороду у вільних вправах у спортивній гімнастиці серед дівчат. Це було заключне змагання у спортивній гімнастиці для дівчат.

Світлини (6): facebook.com/olympicua

Таким чином, в активі збірної України на юнацькій Олімпіаді вже 18 нагород: шість золотих, п’ять срібних та сім бронзових медалей.

Нагадаємо, портал “НАШІ в світі” писав про те, що дніпрянин Олег Вередиба здобув для України “бронзу” в перший же змагальний день, а на другий день Юнацької Олімпіади перше “золото” здобула шпажистка з Києва Катерина Чорній.

Ще одне “золото” у веслуванні нашій державі приніс черкащанин Іван Тищенко, а плавець Денис Кесіль виборов для України “срібло” на дистанції 200 метрів батерфляєм. Ще одну срібну медаль здобула 16-річна луганчанка Софія Лискун, яка у важкій боротьбі здобула друге місце у стрибках у воду.

Також у дисципліні боротьби вільного стилю “бронзу” для України здобув киянин Владислав Остапенко, а у стрибках у висоту – Олег Дорощук.

Пропонуємо вашій увазі повний перелік українських медалістів на Юнацьких Олімпійських іграх-2018:

Золоті медалі:

1. Катерина Чорній – фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість у складі “Європа 1”);
  2. Назар Чепурний – спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики у складі “Тім Сімона Байлз”);
  3. Іван Тищенко – академічне веслування (чоловіча одиночка);
  4. Валерія Іваненко – легка атлетика (метання молота);
  5. Михайло Кохан – легка атлетика (метання молота);
  6. Ярослава Магучіх – легка атлетика (стрибки у висоту).

Срібні медалі:

1. Денис Кесіль – плавання (200 метрів батерфляєм);
  2. Анастасія Прозорова – бадмінтон (у складі команди “Omega”);
  3. Софія Лискун – стрибки у воду (вишка, 10 метрів);
  4. Оксана Чудик – вільна боротьба (вагова категорія до 65 кілограмів);
  5. Назар Чепурний – спортивна гімнастика (опорний стрибок).

Бронзові медалі:

1. Олег Вередиба – дзюдо (вагова категорія до 55 кілограмів);
  2. Дмитро Гонта – кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів, разом з мексиканкою Вікторією Мірандою);