Сб. Чер 3rd, 2023

Бранець Кремля Олег Сенцов потрапив до реанімації

Заручник Кремля Олег Сенцов, який нещодавно припинив голодування, потрапив до реанімації. Про його стан розповіла сестра Наталія Каплан, повідомляє 24 канал.

За її словами, 145 днів голодування нанесли непоправну шкоду його здоров’ю. І він уже має невідворотні зміни у роботі мозку.

Світлина: 24tv.ua

Також сестра режисера зазначила, що він припинив голодувати, аби уникнути примусового годування.

“Він зараз перебуває в реанімації в лікарні Лабитнангі. Його виводять з голодування. Ситуація дуже критична, ніхто не знає, чим це закінчиться. Вже є незворотні наслідки”, – розповідає сестра Олега Сенцова.Нагадаємо, 5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, добровільно припинив голодування. Сам Сенцов, своєю чергою, повідомив, що припинить голодування з 6 жовтня, пояснивши це тим, що росіяни збиралися застосувати насильницьке годування.

Український бранець Кремля Олег Сенцов потрапив у російський полон 11 травня 2014 року на території окупованого Криму. Його звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією.

Пізніше Сенцова звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії його засудили до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі.14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.

Більше про новини української громади в Росії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Росії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *