Сб. Чер 3rd, 2023

Російські терористи оприлюднили свіжу світлину полоненого Павла Гриба

18 жовтня в Росії оприлюднили свіже фото українського полоненого Павла Гриба, повідомляє портал “НАШІ в світі”. Першим світлину з 20-річним студентом Києво-Могилянської академії опублікував Telegram-канал, присвячений російській армії та терористичній діяльності Росії в світі, “Майор и Генерал” (обережно, за посиланням – пропаганда тероризму!).

Світлина: російські терористичні джерела

Як видно із фото, його зроблено, швидше за все, під час чергового допиту українця.

Підпис до світлини із Павлом Грибом виконано в “кращих традиціях” російської пропаганди. Українського студента звинувачено в участі в націоналістичній організації УНА-УНСО та підготовці вибуху на шкільній лінійці в місті Сочі.Зазначимо, що одразу після публікації цієї світлини усі російські терористичні псевдо-ЗМІ розтиражували його на своїх шпальтах. Таким чином російські терористи спробували відвернути увагу суспільства від трагедії в Керчі й показати, що спецслужби імперії “працюють на захист громадян”.

Нагадаємо, російські спецслужби взяли на той час 19-річного українського студента Павла Гриба в полон 24 серпня 2017 року на території Білорусі в місті Гомель. Туди Павло приїхав для того, аби зустрітися із дівчиною, з якою він спілкувався в соціальних мережах. Після викрадення українця доправили до Смоленської області, де на нього склали протокол затримання й переправили до Краснодару. Наразі Павло Гриб перебуває в Краснодарському ізоляторі тимчасового перебування, де очікує на сфальшований суд.Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади в Росії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Росії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *