Чт. Тра 26th, 2022

За наругу над могилою Бандери Грему Філліпсу “світить” 3 роки в’язниці

Поліція Мюнхена завершила всі необхідні оперативно-слідчі дії та порушила кримінальну справу за статтею 168 Кримінального кодексу ФРН з приводу факту наруги російським терористом Гремом Філліпсом над могилою провідника ОУН (б) Степана Бандери на цвинтарі Вальдфрідгоф, яке сталося 15 жовтня, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на Генеральне консульство України в Мюнхені.

Стаття 168 КК ФРН – “Наруга над могилою” – передбачає покарання у вигляді трьох років ув’язнення або штрафу.Також за повідомленням української дипустанови, в німецькій поліції розглядають можливість порушення ще однієї справи – за статтею 189 КК ФРН – “Паплюження пам’яті померлих”. Санкція статті передбачає покарання до двох років ув’язнення або штрафу. Окрім цього на російського пропагандиста чекає ще й адміністративне покарання.

Генеральне консульство України в Мюнхені просить зголоситися очевидців події та постраждалих фігурантів відео для того, аби довести справу до завершення й покарати злочинця. Чим більше свідчень буде в поліції, тим легше буде притягнути Грема Філліпса до відповідальності.

Адреса Генерального консульства України в Мюнхені, куди можна звернутися в разі, якщо ви стали свідком події: Lessingstrasse, 14, Мюнхен, Німеччина. Телефон: +49 89 55273718.

Час роботи консульства:

понеділок: 9:00 – 12:45

вівторок: 14:00 – 17:45

середа: 9:00 – 12:45

п’ятниця: 9:00 – 12:45

четвер, субота та неділя – вихідні дні.Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади в Німеччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Німеччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *