Вт. Чер 28th, 2022

Кінофестиваль “Ukraїna!” у Польщі вже втретє збере найвідоміших українських кіновиробників

Третій кінофестиваль “Ukraїna!”, у програмі якого буде представлено найкращі сучасні українські фільми, відбудеться з 25 по 28 жовтня у Варшаві, повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, захід відбуватиметься у двох столичних кінотеатрах – “Ілюзіон” та “Кінотека”.

Світлина: ukrinform.ua

“У програмі найцікавіші стрічки сезону, фільми, які здобули нагороди на кінофестивалях і створили найбільший резонанс в Україні. Будуть гості, зустрічі і розмови про те, як виглядає життя українців. Український кінематограф прокидається з новими стрічками і акторами. Цьогорічний фестиваль хоче пробудити поляків і мешканців Варшави до відкриття своїх нових колег по роботі, сусідів і друзів”, – йдеться у прес-анонсі заходу.

Зокрема, серед художніх фільмів на кінофестивалі продемонструють “Рівень чорного” Валентина Васяновича, “Коли падають дерева” Марисі Нікітюк, “Стрімголов” Марини Степанської, а також документальні – “Міф” Леоніда Кантера та Івана Яснія, “Мустафа” Ахмеда Сарихаліла та “Дельта” Олександра Течинського.Також у рамках фестивалю глядачі матимуть змогу поспілкуватися із такими відомими особистостями, як акторки фільму “БРАМА” Віталіні Біблів та Ірмі Вітовські, продюсерка фільму “МІФ” Катерина Мізіна, режисер Олександр Березан та актор фільму “ШЛЯХЕТНІ ВОЛОЦЮГИ” Юрій Хвостенко, акторка короткометражного фільму “ОЛЕНА” Оксана Терефенко та режисер фільму “МУСТАФА” Ахмед Сарихаліл. 

Крім того, один з вечорів фестивалю буде присвячено українському режисеру Олегу Сенцову, якого засуджено в Росії на 20 років ув’язнення.

Як повідомляють організатори, квитки можна купити за спеціальною ціною, яка залишиться незмінною до 24 жовтня: 15 злотих за повний і 12 злотих за квиток зі знижкою. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів “Ілюзіон”, “Кінотека” та онлайн.Більше про новини української громади в Польщі читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Польщі”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *