Сб. Чер 3rd, 2023

Та скільки ж можна? Італійська компанія “віддала” Крим Росії (ФОТО)

В мережі оприлюднили знімок карти світу, в якій Крим зображений як російська територія. Відповідну мапу надрукувала італійська компанія, яка виробляє відповідну продукцію з 1961 року, повідомляє 24 канал.

Світлину із сумнівною картою світу на своїй сторінці у Facebook оприлюднив блогер Олексій Петров.

“Друзі! А є хто в Італії з когорти дуже непримиренних бандерівців? Потрібно одній картографічній фірмі, ввічливо пояснити на пальцях, чий Крим”, – написав він.

Справді, на світлинах видно, що Крим зарахували до Росії. Півострів зобразили зеленим кольором, як і РФ. Більше того, на карті позначено, що Крим є федеральним суб’єктом Росії. Також на сумнівній карті італійського виробництва зазначені українські міста зі своїми старими найменуваннями. Так, Кропивницький та Дніпро позначені як Кіровоград та Дніпропетровськ. Більше того, деякі назви український міст подано в російській транскрипції – Крівой Рог – або ж взагалі із помилками – Кремнцуг.

Дивно виглядають на цій мапі й обриси областей. Зокрема, Херсонська область виявилась повністю поглинута Миколаївською, а Черкаська – частково у складі Київської області.

Світлини (2): facebook.com/alex.petrov.3975

Згідно з даними на мапі, її надрукувала компанія Ortelio у 2018 році. Як зазначено на сайті компанії, її офіс розташований в Мілані, а свою роботу вони розпочали ще в 1961 році.

Нагадаємо, портал “НАШІ в світі” писав про те, що в подібний скандал свого часу потрапило німецьке видавництво, яке також “віддало” Крим Росії. А Міністерство культури Франції на своєму сайті, розповідаючи про день відкритих дверей в музеях Севастополя, визнало окупацію Криму Росією.

Більше про новини української громади в Італії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Італії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *