Вт. Вер 22nd, 2020

Чого чекати від четвертого Українського балу у Відні, – розповідає Лідія Акришора

Четвертий Український благодійний бал, який відбудеться 16 лютого 2019 року в палаці Ауерспер у Відні, відкриється традиційним полонезом і віденським вальсом, а також у програмі дійства – участь зіркових гостей з України, повідомляє Укрінформ з посиланням на співорганізатора балу, голову Товариства української молоді в Австрії Лідію Акришору. 

На балу публіку розважатиме своїми мелодіями відомий австрійський оркестр “Ziehrer Hofball Orchester”, який добре розуміється на бальних традиціях і не раз супроводжував віденські бали. Саме вони минулого року підкорили відвідувачів українським танго “Гуцулка Ксеня” у класичному виконанні.Чемпіони Австрії зі спортивно-бальних танців 2016 року маріупольці Костянтин та Надія Панченко виконають показові номери, а також вчитимуть гостей танцювати під час майстер-класів.

Після офіційної програми, яка триватиме близько години, та другого танцю дебютантів на паркет вальсувати будуть запрошені всі гості балу.

“Після опівночі на Українському балу все тільки розпочинатиметься, адже вахту переймає український DJ Peter Ambryk, який вразить відмінною підбіркою танцювальної музики як іноземної, так і української”, – повідомляють організатори.

Світлина: ukrinform.ua

Дрес-код для жінок – довгі вечірні або бальні сукні, для чоловіків – фраки, смокінги або костюми з краваткою-метеликом.

Минулого року близько 550 гостей балу мали змогу насолодитися українською культурою у поєднанні з бальними традиціями. Цього року серед гостей також очікуються VIP-персони з України та Австрії, представники бізнесу, дипломати.Колажі (2): портал “НАШІ в світі”, світлина – tribuna.pl.ua

За словами голови ТУМА, публіка Українського балу 2018 року на більш, ніж 50 відсотків, складалася з австрійців та гостей різних національностей. Крім того, спеціально на бал до Відня завітало чимало українців з Чехії, Словаччини, Угорщини, Швеції та навіть з Канади і США.

Зазначимо, щороку Товариство української молоді в Австрії обирає два регіони в Україні та підтримує дітей з вадами або соціально незахищених дітей. На минулорічному балу вдалося зібрати €5 000, на які ТУМА закупило інвентар для дітей, які займаються паралімпійськими видами спорту в місті Кремінна Луганської області, а також відремонтувало Оршівський дитячий будинок “Ромашка” в Чернівецькій області.

Головна світлина: ukrinform.ua.

iconНАШІ в Австрії

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *