Пт. Січ 28th, 2022

Українське кіно викликало ажіотаж в Австралії

Кілька мереж кінотеатрів на всій території Австралії у вільному прокаті покажуть фільм Сергія Лозниці “Донбас”, повідомляє ГЛАВКОМ.

“Цей фільм викликав великий інтерес у Європі, тож ми переконані, що він матиме попит і тут”, – заявив представник австралійської кінопрокатної мережі Dendy Cinemas.

Світлина: glavcom.ua

Першими стрічку Сергія Лозниці про конфлікт на сході України побачили жителі Мельбурна у серпні цього року під час міжнародного кінофестивалю. Фільм одразу отримав свого глядача й уже за місяць його показали у Брізбені.

18 жовтня стрічка “Донбас” матиме столичний дебют у Канберрі, який за попередніми оцінками викликав чималий ажіотаж серед місцевого українства та значне зацікавлення у власне австралійської публіки. Сіднейський фестиваль документального кіно “Антена”, який триває цими днями, навіть намагався запросити до Австралії режисера, однак через попередні зобов’язання останнього австралійський вояж Сергія Лозниці відклали на наступний рік.У синопсисі до прем’єри “Донбасу” в Канберрі йдеться про те, що на сході України, який називають Донбасом, населення під впливом пропаганди та застосування елементів гібридної війни починає деградувати і жити у фальшивій реальності.

Інформацію про показ активно поширюють місцеві українські громади, а також українська дипустанова у Канберрі. 

Нагадаємо, портал “НАШІ в світі” писав про те, що українська стрічка “Донбас” увійшла до переліку фільмів, які пройшли кваліфікацію на участь у змаганнях за “Оскар” в категорії “Найкращий фільм іноземною мовою”.Більше про новини української громади в Австралії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Австралії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *