Вт. Чер 28th, 2022

Український художник спричинив великий ажіотаж в Таїланді (ФОТО)

Виставка робіт українського художника Олега Шупляка викликала неймовірний резонанс у таїландському Бангкоку. Організаторам на прохання відвідувачів навіть довелося подовжити експозицію ще на два тижні, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на сторінку в Facebook художника.

Нагадаємо, виставку “IMAGINARIUM” за сприяння Посольства України в Таїланді було відкрито у Бангкокському центрі мистецтва та культури 2 жовтня. В експозицію увійшли 70 робіт Олега Шупляка з серії “Двовзори”.Спочатку планувалося, що виставка триватиме до 14 жовтня, але у зв’язку із підвищеним інтересом та рекордною відвідуваністю саме представники БЦМК звернулися до художника із пропозицією пролонгувати її ще на два тижні.

Серія картин “Двовзори” – це роботи популярного українського художника Олега Шупляка із подвійним змістом. Зазвичай художник, пишучи портрети видатних людей (художників, письменників), зашифровує в їх обличчях головні сюжети їх творчості. Тож дивлячись на таку картину можна одночасно побачити і творця, і його творіння.Олег Шупляк – 51-річний український художник з Тернопільщини, лауреат премії імені Михайла Бойчука (2014 рік) та автор офіційного логотипу до 200-річчя народження Тараса Шевченка.Світлини (5): facebook.com/olegshupliak

Андрій МОЗГОВИЙ, портал “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади в Таїланді читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Таїланді”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *