Сб. Чер 3rd, 2023

Санта в капсулі, святкові фотозони, відмова від подорожей: особливості карантинних свят у США

Як українці святкуватимуть Різдво та Новий рік за кордоном? Продовжуємо серію публікацій – історії наших земляків, які вже тривалий час проживають по всьому світу. Сьогодні – історія зі Сполучених Штатів Америки, від херсонки, яка проживає там вже понад 3 роки.

Херсонка Тетяна живе в місті Норфолк, Вірджинія. Жінка розповідає виданню “Кавун. City”, яка ситуація із карантином в її штаті та як обмеження вплинули на традиційні святкування Різдва та Нового року. Далі подаємо розповідь від першої особи.Свята вдома та без подорожей

Тут дуже помпезно святкують Різдво, багато прикрас, на які витрачають дуже багато коштів, дарують подарунки. Різдво зазвичай святкують із сім’єю — вся родина збирається в одному будинку, готують традиційні страви, вечеряють. Ми також святкували завжди із сім’єю. Раніше, коли ми збирались на вечерю 24 грудня, нас було мінімум 20 людей.

Читайте також: Комендантська година та закриті ТРЦ: особливості карантинних
Нового року та Різдва у Польщі

Цього року на свята нам заборонили збиратися понад десять людей, тож Різдво ми святкуватимемо вдома, лише з найближчими людьми.

Обмеження різні у кожному штаті. У нашому штаті ситуація із коронавірусом краще, ніж в інших штатах, немає особливих заборон, лише необхідно всім носити маски та дотримуватися дистанції. І люди самі один одного контролюють – якщо хтось забув одягнути маску, наприклад, у супермаркеті, інших покупців це дуже обурить. І ресторани у штаті працюють до 22:00.А ще компанія, в якій я працюю, заборонила співробітникам подорожувати літаком — дуже хвилюються, аби хтось не приніс в офіс коронавірус. Ми й так працюємо частково в офісі, частково – віддалено. Та все ж, хвилюються. Просять уважно ставитися до обмежень і не збиратися великою компанією на свята. Мої знайомі, колеги не святкуватимуть Різдво цього року так, як раніше.

А от на Новий рік тут зазвичай подорожують — така традиція. Звозити, наприклад, дітей у Флориду, в Діснейленд. Ми зазвичай також їздили у Флориду, де тепліше. Цього року не поїдемо і я працюватиму до пізнього часу – кінець року, час звітів. Тож на Новий рік поки планів немає.

Санта в капсулі та мапа ілюмінацій

На Різдво тут всі прикрашають свої будинки, не лише всередині, а і зовні. У нас п’ять маленьких міст знаходяться поряд і в телефоні є мапа декорацій. Тож ми можемо ввечері сісти в автівку і поїхати в різні райони дивитися на цю красу — хто і як прикрасив свої будинки. Тут є справжні витвори мистецтв.Таких ярмарків, як в Україні чи інших країнах Європи, тут зазвичай не роблять. Але у нас є кілька дуже красивих місць, які прикрасили до свят. Їх можна відвідувати, але обов’язково дотримуватися дистанції. У центрі міста встановили дуже красиві декорації до свят. Кожного року тут є Санта Клаус і, зазвичай, до нього вишиковується черга із діток, охочих посидіти у нього на колінах та загадати бажання. Цього року Санта сидить у капсулі, яка має форму іглу, з ним можна лише сфотографуватися. А ще красиво прикрасили ботанічний сад — кожне дерево — і милуватися цим можна проїжджаючи вздовж нього автівкою.iconНАШІ в США

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *